Załącznik nr 4: Polityka ochrony prywatności;

Zbywaj postanawia rygorystycznie przestrzegać ochrony danych osobowych użytkowników Zbywaj.pl. Pod tym pojęciem rozumieć należy fakt, iż wszelkie dane jakie trafiają do bazy danych Zbywaj.pl są wykorzystywane wyłącznie na potrzeby Zbywaj. Użytkownicy umieszczają swoje dane osobowe dobrowolnie. Treści ogłoszeń, które mogą zawierać dane osobowe mogą być usuwane z bazy po czasie na jaki było przewiedziane ogłoszenie. Zbywaj zbiera w szczególności e-maile użytkowników na wypadek wystąpienia potrzeby skontaktowania się lub wysłania komunikatów, ofert promocyjnych, reklam, a także aby umożliwić Użytkownikom usuwanie ogłoszeń.

Zbywaj może wysyłać reklamy drogą poczty elektronicznej. Użytkownik, który nie chce otrzywmywać reklam lub komunikatów winien wysłać zgłoszenie do BOK z prośbą o usunięcie jego danych z bazy danych zbywaj.pl

Dane Użytkowników mogą być udostępniane właściwym organom wymiaru sprawiedliwości na ich uzadnioną prośbę (w związku z łamaniem Regulaminu lub przepisów obowiązującego prawa).

Zbywaj pozyskuje adresy IP w trakcie umieszczania Transakcji w bazie Zbywaj.pl w celu możliwości identyfikacji serwera, z którego umieszczono treści łamiące regulamin lub prawo polskie.

Zbywaj.pl wykorzystuje pliki "cookies". Informacje zbierane przy ich pomocy służą m.in. do prowadzenia statystyk. Służą one także utrzymaniu sesji użytkownika, który dodaje zdjęcia, wpisuje dane do nowego ogłoszenia- tak aby odświerzając stronę nie musiał od nowa ich uzupełniać. Serwis nie zbiera żadnych dodatkowych informacji o użytkowniku.