Sprzedam spółkę z o.o. - gotowa spółka  
Oferta Sprzedaży wystawiona przez Spółka 2017-06-20 11:29:21  Pozostało -481 dni do końca.
Nasza firma oferuje profesjonalne usługi z zakresu zakładania i sprzedaży gotowych spółek. W naszej ofercie znajdują się spółki o czystej historii gospodarczej w pełni przygotowane do poprowadzenia pod sobą firmy.

UWAGA! Obniżyliśmy ceny swoich spółek. Od teraz cena nowej spółki wynosi jedynie 1350 zł

W ramach tej kwoty otrzymujesz spółkę dysponująca:
-kapitałem zakładowym,
-numerami: NIP, KRS oraz REGON, które potwierdzają wpisy do poszczególnych rejestrów,
-odpowiednio sporządzona umową.
 
Na życzenie klienta, gwarantujemy wprowadzenie odpowiednich zmian w umowie spółki oraz przekazanie tych modyfikacji odpowiednim instytucjom.
  • Sprzedam spółkę z o.o. - gotowa spółka
   Cena:- 1350 zł      Kategoria: Sprzedaż przedsiębiorstw      Miejscowość: Lublin

    Nasza firma oferuje profesjonalne usługi z zakresu zakładania i sprzedaży gotowych spółek. W naszej ofercie znajdują się spółki o czystej historii gospodarczej w pełni przygotowane do poprowadzenia pod sobą firmy. UWAGA! Obniżyliśmy ceny swoich spółek. Od teraz cena nowej spółki wynosi jedynie 1350 zł W ramach tej kwoty otrzymujesz spółkę dysponująca: -kapitałem zakładowym, -numerami: NIP, KRS oraz REGON, które potwierdzają wpisy do poszczególnych rejestrów, -odpowiednio sporządzona umową. Na życzenie klienta, gwarantujemy wprowadzenie odpowiednich zmian w umowie spółki oraz przekazanie tych modyfikacji odpowiednim instytucjom.

  Skontaktuj się z:  Spółka     
222112227  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie