Kamerzysta na Wesele SUWAŁKI - Fotografia Ślubna  
Inne wystawiona przez Wojtek 2013-05-22 12:39:19  Pozostało -1798 dni do końca.
Film z Waszego Wesela w ciekawej i wyjątkowej oprawie. Sprawdź naszą najnowszą ofertę pakietową! Już teraz możecie skorzystać z bardzo prostych pakietów Foto i Wideo, dzięki którym stworzymy dla Was piękną pamiątkę Ślubną! 
Zaufaj doświadczeniu i Nowoczesnej Formie! 

www.ciezkowski.com.pl

Oferujemy Państwu: Fotoreportaże z Uroczystości i Wesela ( NOWOŚĆ - nawet bez limitu zdjęć*), Zdjęcia Pozowane i w Plenerze, Fotografia Portretowa i Street Foto, Zdjęcia Czarno Białe, Fotografia Analogowa, Sesje Narzeczeńskie, Film w jakości HD lub SD do wyboru, Teledyski i Skróty z Imprezy, Wywiady Wśród Gości, Dźwięk w filmie nagrywany nawet z trzech niezależnych źródeł - jakość CD!
  • Kamerzysta na Wesele SUWAŁKI - Fotografia Ślubna   Cena:- 599 zł      Kategoria: Usługi      Miejscowość: Suwałki

    Film z Waszego Wesela w ciekawej i wyjątkowej oprawie. Sprawdź naszą najnowszą ofertę pakietową! Już teraz możecie skorzystać z bardzo prostych pakietów Foto i Wideo, dzięki którym stworzymy dla Was piękną pamiątkę Ślubną! Zaufaj doświadczeniu i Nowoczesnej Formie! www.ciezkowski.com.pl Oferujemy Państwu: Fotoreportaże z Uroczystości i Wesela ( NOWOŚĆ - nawet bez limitu zdjęć*), Zdjęcia Pozowane i w Plenerze, Fotografia Portretowa i Street Foto, Zdjęcia Czarno Białe, Fotografia Analogowa, Sesje Narzeczeńskie, Film w jakości HD lub SD do wyboru, Teledyski i Skróty z Imprezy, Wywiady Wśród Gości, Dźwięk w filmie nagrywany nawet z trzech niezależnych źródeł - jakość CD!

  Skontaktuj się z:  Wojtek     
730826288  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie