​Degustacja w Domu Szampana-Warszawa  
Oferta Sprzedaży wystawiona przez Dom Szampana 2018-07-11 12:12:57  Pozostało -95 dni do końca.
Degustacja w Domu Szampana-Warszawa
Najbardziej znane wino świata posiada już swoich licznych pasjonatów. Szampan, wyjątkowe wino musujące słusznie jest uznawane za narodowy skarb Francji. Nieodzowny element wyjątkowych wydarzeń stał już się synonimem szczęścia, sukcesu i celebracji wspólnych chwil. 
Dom Szampana zaprasza wszystkich przyszłych, jak i obecnych miłośników tego wspaniałego trunku do wspólnej degustacji. Będzie to wyjątkowa podróż, dzięki której odkryjecie niezwykłą magię i poznacie historię tego wspaniałego wina.
  • ​Degustacja w Domu Szampana-Warszawa
   Cena:- 0 zł      Kategoria: Inne, rozrywka i hobby      Miejscowość: Warszawa

    Degustacja w Domu Szampana-Warszawa Najbardziej znane wino świata posiada już swoich licznych pasjonatów. Szampan, wyjątkowe wino musujące słusznie jest uznawane za narodowy skarb Francji. Nieodzowny element wyjątkowych wydarzeń stał już się synonimem szczęścia, sukcesu i celebracji wspólnych chwil. Dom Szampana zaprasza wszystkich przyszłych, jak i obecnych miłośników tego wspaniałego trunku do wspólnej degustacji. Będzie to wyjątkowa podróż, dzięki której odkryjecie niezwykłą magię i poznacie historię tego wspaniałego wina.

  Skontaktuj się z:  Dom Szampana     
225566933  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie